14.10.2017 1η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 20.01.2018

Αλέξανδρος Αξιούπολης - Κύκλωπες Αλεξ/πολης 35-22

Α.Σ. Μακεδονικός - Ζαφειράκης Νάουσας 25-29

Φαίακας Κέρκυρας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς 30-24

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Πρωτέας Άρτας 34-25

Αρχέλαος Κατερίνης - Αρίων Πτολεμαΐδας 21-20

 

21.10.2017 2η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 27.01.2018

Αρχέλαος Κατερίνης - Αλέξανδρος Αξιούπολης 26-23

Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Α.Σ. Μακεδονικός 23-33

Ζαφειράκης Νάουσας - Φαίακας Κέρκυρας 33-33

Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας 20-20

Αρίων Πτολεμαΐδας - Πρωτέας Άρτας 31-30

 

28.10.2017 3η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 03.02.2018

Α.Σ. Μακεδονικός - Αρχέλαος Κατερίνης 22-27

Φαίακας Κέρκυρας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης 31-23

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Ζαφειράκης Νάουσας 32-30

Πρωτέας Άρτας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς 26-24

Αλέξανδρος Αξιούπολης - Αρίων Πτολεμαΐδας 25-22

 

04.11.2017 4η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 10.02.2018

Αρχέλαος Κατερίνης - Φαίακας Κέρκυρας

Αλέξανδρος Αξιούπολης - Α.Σ. Μακεδονικός 25-27

Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας 25-30

Ζαφειράκης Νάουσας - Πρωτέας Άρτας 28-28

Αρίων Πτολεμαΐδας - Γ.Α.Σ. Κιλκίς 26-29

 

11.11.2017 5η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 24.02.2018

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Αρχέλαος Κατερίνης 35-19

Φαίακας Κέρκυρας - Αλέξανδρος Αξιούπολης 33-25

Πρωτέας Άρτας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης 30-25

Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Ζαφειράκης Νάουσας 18-19

Α.Σ. Μακεδονικός - Αρίων Πτολεμαΐδας 25-25

 

25.11.2017 6η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 03.03.2018

Αρχέλαος Κατερίνης - Πρωτέας Άρτας 28-28

Αλέξανδρος Αξιούπολης - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας 21-33

Α.Σ. Μακεδονικός - Φαίακας Κέρκυρας 23-30

Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Γ.Α.Σ. Κιλκίς 22-31

Αρίων Πτολεμαΐδας - Ζαφειράκης Νάουσας 26-26

 

02.12.2017 7η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 10.03.2018

Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Αρχέλαος Κατερίνης

Πρωτέας Άρτας - Αλέξανδρος Αξιούπολης

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Α.Σ. Μακεδονικός

Ζαφειράκης Νάουσας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης

Φαίακας Κέρκυρας - Αρίων Πτολεμαΐδας

 

09.12.2017 8η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 24.03.2018

Αρχέλαος Κατερίνης - Ζαφειράκης Νάουσας

Αλέξανδρος Αξιούπολης - Γ.Α.Σ. Κιλκίς

Α.Σ. Μακεδονικός - Πρωτέας Άρτας

Φαίακας Κέρκυρας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

Αρίων Πτολεμαΐδας - Κύκλωπες Αλεξ/πολης

 

16.12.2017 9η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 31.03.2018

Κύκλωπες Αλεξ/πολης - Αρχέλαος Κατερίνης

Ζαφειράκης Νάουσας - Αλέξανδρος Αξιούπολης

Γ.Α.Σ. Κιλκίς - Α.Σ. Μακεδονικός

Πρωτέας Άρτας - Φαίακας Κέρκυρας

Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Αρίων Πτολεμαΐδας